KARTA KONSULTACYJNA w gabinecie Beauty

kluczowe narzędzie do zwiększania przychodów oraz budowania lojalności klientek

JAK SPRAWIĆ BY ZWYKŁA KARTA KONSULTACYJNA, STAŁA SIĘ POTĘŻNYM I KLUCZOWYM NARZĘDZIEM DO:

ZWIĘKSZANIA WARTOŚCI PARAGONÓW

BUDOWANIA BAZY STAŁYCH KLIENTEK

BUDOWANIE AUTORYTETU

4 NAJWIĘKSZE "PRZESZKADZAJKI"

CZYLI NAJWIĘKSZE PROBLEMY PRZEZ KTÓRE NIE MASZ ODPOWIEDNIEJ KARTY KONSULTACYJNEJ W SWOIM GABINECIE

RODO. NIE ZNAM DOKŁADNIE PRZEPISÓW, NIE WIEM CO UMIEŚCIĆ NA KARCIE.

Jednym z głównych powodów, dlaczego niektórzy nie korzystaj z kart konsultacyjnych, jest RODO. W momencie, gdy prosić klientkę o podanie swoich danych, musisz również umieścić zgody na ich przechowywanie i przetwarzanie w jasno określonych celach. W środku znajdziesz sposób na tę “przeszkadzajkę”.

 

 

OBOWA, ŻE WYSTRASZYMY KLIENTKĘ

To prawda, że zasypując klientkę pytaniami o szczegółowe dane osobowe – możemy ją wystraszyć. Jednak istnieją sposoby na to, żeby przedstawić to w lekki i przyjemny sposób. Dzięki temu klientka nie tylko poczuje się komfortowo, podając nam swoje dane, ale sama z siebie będzie chciała nam je udostępnić! W PDF’ie pokażę ci jak dokładnie to zrobić.

NIE POTRZEBUJĘ ZBIERAĆ DANYCH OD MOICH KLIENTEK

Nie tylko każdy profesjonalny gabinet beauty, ale absolutnie każdy (świadomy) biznes na świecie stara się zdobyć, jak najwięcej informacji na temat swoich klientów. Dobrze rozbudowana baza danych usprawnia firmę na każdej płaszczyźnie. Od marketingu, przez sprzedaż, aż po dopasowywanie oferty!Nie wierzysz? Nie wiesz jak w ogóle mogłabyś wykorzystać takie dane do lepszej obsługi klientek? Nie czekaj dłużej! Pobierz PDF i się dowiedz 🙂

 

CZUJĘ DYSKOMFORT, KIEDY MAM ZAPYTAĆ KLIENTKĘ O JEJ DANE OSOBOWE

 

Mimo że wypełnianie kart konsultacyjne w większości profesjonalnych gabinetów jest normą, to Twoja kadra może czuć dyskomfort związany z żądaniem od klientki informacji na temat jej zdrowia. Dlatego musimy zrozumieć, że nasze klientki są już przyzwyczajone do wypełnienia podobnych dokumentów. Zwłaszcza teraz – po pandemii – jesteśmy szczególnie oswojeni z podpisywaniem zaświadczeń dotyczących naszego stanu zdrowia.

Jeśli i Ty masz tego typu problemy w swoim gabinecie to tym bardziej gorąco zachęcam cię do pobrania tego BEZPŁATNEGO pdf’a. Pamiętaj, że jest on bezpłatny tylko do końca Grudnia 2020.  

A GYBYM POWIEDZIAŁA CI, ŻE JUŻ DZISIAJ, TERAZ DOSTANIESZ WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ BY ROZWIĄZAĆ WSZYSTKIE PROBLEMY ZWIĄZANE ZE STWORZENIEM CZY PROWADZENIEM ODPOWIEDNIEJ KARTY KONSULTACYJNEJ W TWOIM GABINECIE?

Wyjaśnię Ci co to jest PRÓG WYDATKOWANIA i jak go dobrze określać by potem móc wykorzystać w skutecznej sprzedaży zabiegów czy kosmetyków, tak by nie powodować dyskomfortu wśród twoich klientek.
Dowiesz się, jak za pomocą karty konsultacyjnej osiągnąć lepsze wyniki sprzedażowe – zwiększając przy tym swoje dochody.
Otrzymasz pełną instrukcję i wskazówki, w jaki sposób profesjonalnie prowadzić kartę konsultacyjną.
Zobaczysz jakie pytania są kluczowe na karcie konsultacyjnej do budowania długotrwałych relacji z klientką
Dowiesz się jak ZWIĘKSZAĆ WARTOŚĆ PARAGONÓW wśród twoich klientek, zwiększając tym samym przychody w gabinecie
Zobaczysz jakie pytania są kluczowe na karcie konsultacyjnej do budowania długotrwałych relacji z klientką
Przedstawię ci kilka strategii na wykorzystanie informacji o klientkach tak aby polepszyć jakość obsługi w Twoim gabinecie
Unikniesz 4 najczęstszych błędów, które powodują podcięcie skrzydeł w gabinecie beauty
Otrzymasz pełną instrukcję i wskazówki, w jaki sposób profesjonalnie prowadzić kartę konsultacyjną.
Zobczysz jakie są niezbędne oświadczenia i zgody przed przystąpieniem klietnki do zabiegu w tym pełna treść obowiązku informacyjnego RODO

Opanujesz system, dzięki któremu stworzysz bazę stałych i lojalnych klientek.
Dowiesz się, jak za pomocą karty konsultacyjnej osiągnąć lepsze wyniki sprzedażowe – zwiększając przy tym swoje dochody.
Poznasz sposób pobierania danych osobowych klientek tak, że chętnie będą się z Tobą nimi dzieliły