DORADZTWO BIZNESOWE

Skonsultuj ważne decyzje

DORADCA BIZNESOWY

DODATEK CZY KLUCZOWY ELEMENT SUKCESU

Żeby przybliżyć, kim dokładnie jest doradca biznesowy – można powiedzieć, że jest to specjalista od biznesu, który pomoże Ci podjąć odpowiednie decyzje. W odróżnieniu od czynnych biznesmenów doradca nie zamyka się w jednej branży lub jednej strategii. Zamiast tego sprawdza, testuje i analizuje różne podejścia, metody i systemy, aby móc pomóc jak największej części rynku. Tak, jak większość przedsiębiorców wie, że podejmowanie odpowiednich decyzji ma kluczowe znaczenie w kwestii tego, czy firma będzie piąć się w górę, czy chylić się ku upadkowi.


Pomoc doradcy jest szczególnie wartościowa w czasach, gdy jednoosobowe firmy lub małe spółki polegają na informacjach znalezionych w Internecie, lub opinii znajomych, którzy pracują na etacie. O ile te pierwsze często mogą się wzajemnie wykluczać, wprowadzając chaos, o tyle drugie często są całkowicie nieprzydatne, bo pochodzą od ludzi, którzy „czują” co trzeba zrobić, ale NIE WIEDZĄ, co powinno się robić.


Nie można powiedzieć, że praca na etacie jest zła. Jednak różnica między sposobem myślenia przedsiębiorcy, a pracownika jest ogromna. Proces podejmowania decyzji, wartościowanie czy chociażby analiza sytuacji w przypadku każdego z nich będzie diametralnie inna. Dlatego opinia rodziny, przyjaciół czy znajomych, którzy nie prowadzą (skutecznego) biznesu – nie będą dla nas w żaden sposób pomocne.


Moim zadaniem jest zebranie możliwie największej ilości informacji i przedstawienie odpowiednich rozwiązań – biorąc pod uwagę zarówno stronę negatywną, jak i pozytywną.
Na przykład, gdy kosmetolog chcę rozwinąć swoją firmę, może brać pod uwagę wzięcie aparatury w leasing. Oferta, którą otrzyma z banku, może być problematyczna, ponieważ powstanie pytanie, czy lepiej wziąć leasing operacyjny, czy finansowy. Brak świadomości konsekwencji jednego lub drugiego może doprowadzić do tragicznych konsekwencji. W tej sytuacji nasi etatowi znajomi nie będą w stanie pomóc – doradca biznesowy już tak.

Z konkretnym problemem - do konkretnego specjalisty

Możesz na tym etapie zastanawiać się „Czy doradztwo biznesowe na pewno mi pomoże?”. Mogę powiedzieć Ci, że tak, ale chyba lepiej będzie to pokazać:

Jeśli masz problem z prawem, to wiesz, że samodzielne wejście na salę sądową może się dla Ciebie źle skończyć. Zanim przekroczysz próg budynku – konsultujesz się z prawnikiem, prawda? Sprawdzasz swoją sytuację i pytasz eksperta, co najlepiej w danej sytuacji zrobić. Robisz to, bo wiesz, że wiedza specjalisty w tej sytuacji jest bezcenna i bez niej – możesz mieć spore kłopoty.

Mając problemy zdrowotne, robisz tak samo. Nie leczysz się samodzielnie, tylko idziesz do lekarza i korzystasz z jego wieloletniego doświadczenia i wiedzy. Robisz to, bo wiesz, że bez specjalisty możesz sobie jeszcze bardziej zaszkodzić.

Identyczna sytuacja ma miejsce w przypadku zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Coraz więcej osób zapisuje się na terapie lub konsultacje psychologiczne. Robią to, bo wiedzą, że jest to jedyny skuteczny sposób na to, żeby poprawić swój stan.

Identyczną sytuacją jest moment, kiedy nie tylko szukasz sposobów na rozwinięcie ale również kiedy masz problem ze swoim biznesem ! Rozwiązywanie ich „na własną rękę” może mieć równie tragiczne skutki, co samodzielne leczenie się lub rozwiązywanie spraw prawnych. Dlatego, tak jak zdajemy się na wiedzę, umiejętności i wiedzę prawnika, lekarza lub psychologa – tak w kwestiach biznesowych najlepiej poradzić się doradcy biznesowego.

USŁUGA NIE DLA WSZYSTKICH

Nie każdemu taki doradca biznesowy jak ja pomoże. Prawda jest taka, że jestem w stanie wspomóc Twoją firmę, tylko jeśli potrzebujesz:

Nowych rozwiązań

Czujesz, że nie wiesz co robić, żeby przyciągnąć więcej klientów i potrzebujesz nowych rozwiązań.

Więcej czasu

Masz za dużo obowiązków i za mało czasu, ale nie widzisz efektów swojej pracy. Chciałbyś w końcu uporządkować swoje działania.

Lepszych pomysłów

Nie wiesz, jakie możliwości daje Twój rynek i nie wiesz, jak je wykorzystać, żeby rozwinąć swój biznes. Chcesz świeżych pomysłów.

Więcej pieniędzy

Chcesz naprawdę dobrze poprowadzić swój pierwszy (lub kolejny) biznes, nie popełniając kosztownych błędów.

Samodzielnej kadry

Twoja kadra nie wykorzystuje pełni potencjału, marnując czas i biorąc wypłatę za mało efektywne działania. Potrzebujesz uporządkować pracę tak byś nie musiał ciągle jej kontrolować.

Pewności w działaniu

Nie wiesz, jakie działania hamują, a jakie wzmacniają rozwój Twojej firmy. Wykonujesz tak dużo różnych działań, że czasem nie masz pewności co tak naprawdę działa, a co szkodzi.

Więcej klientów

Żadna strategia pozyskiwania klientów nie przyniosła Ci pożądanych efektów. Chcesz wprowadzić w końcu coś skutecznego.

Lepszych decyzji finansowych

Nie kontrolujesz i nie planujesz swoich finansów, przez co nie możesz podjąć odpowiednich decyzji biznesowych.

Wydatków, które się zwracają

Myślisz, że pozyskanie dużej ilości klientów wiąże się z wydaniem ogromnych pieniędzy. Nie chcesz wydawać już tysięcy złotych, które ci się nie zwracają.

Jestem osobą,

której sama potrzebowałam w przeszłości.

Przez wiele lat popełniałam błędy i wyciągałam z nich lekcje, stale uzupełniając swoją wiedzę zarówno ze strony praktycznej, jak i teoretycznej. 

Mając dwadzieścia parę lat, nie miałam takiej osoby przy sobie. Większość mojej rodziny i przyjaciół pracowali na etacie i nie mieli pojęcia o prowadzeniu biznesu. Dlatego stojąc twarzą w twarz z ważną decyzją – musiałam ufać swojej intuicji, która nie zawsze miała rację.

Gdybym wtedy miała możliwość porozmawiania z „dzisiejszą sobą”, zaoszczędziłabym mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy. Dlatego dzisiaj, chcę zaoferować taką pomoc innym firmom. 

Cieszę się, że mogę tworzyć skuteczne i proste w prowadzeniu biznesy o zupełnie innym wymiarze.

DORADZTWO BIZNESOWE

Doradztwo w zakresie planowania działań marketingowych, tworzeniu procedur sprzedażowych w oparciu o psychologię zachowań konsumenckich, wdrażaniu nowoczesnych modeli strategii sprzedażowych, planowania i organizacji finansów w firmie czy zarządzania kadrą.

ZAMÓW W 3 KROKACH

krok 1

opłać wybraną przez siebie ilość godzin doradztwa

krok 2

WYPEŁNIJ FORMULARZ

krok 3

Czekaj na maila którego dostaniesz 24h od momentu wysłania wypełnionego formularza 

Przed wypełnieniem formularza znajdź dla siebie oraz Twojej firmy ok. 30min. czasu. 

Formularz składa się z 16 pytań.

Po wypełnieniu, opłaceniu i wysłaniu go do mnie, otrzymasz maila ze szczegółami naszego spotkania online lub “na żywo”.

Już na pierwszym spotkaniu otrzymasz ode mnie pomysły na rozwój Twojego biznesu oraz wstępną analizę firmy.